[Eesti Liikumispuudega Inimeste Liit]

ELIL tänab!

Apollo Raamatud ASSuvaTAKVeski MatiAnvolLaheotsaAS HaljasHariboViking LineMamma
Boga-video Puude Taga On Inimene

Organisatsioonist

Liikmesühingud
Põhikiri
Tegevusprogramm
Juhatus, tegevaparaat

Teated

Liidu teated
Pressiteated
Juhatuse protokollid
Foorum
Koostöökogu
Kirjandus / trükised
Tagasiside

Meedia

Pildid
Mihkli fotoalbum
Videoteek

Jälgi meid Facebookis!
Jälgi meid Facebook'is!

[In English]

[ Toe Typed Page ]


'

Prindi dokument

5.veebruaril algab Martin Rebase koostatud PHP e-kursus algajatele!

Registreerimine toimub aadressil kylliki@think.ee, lisaks on sellel kursusel väike osalemistasu. Kursus maksab MTÜ THINK Eesti liikmetele 99.-, teistele 199.- Tasumine a/a 221025807245 Hansapank

NB! Kursusel osalemise eeltingimuseks on juba olemasolev koduleht, mida siis kursuse käigus täiendama hakata. Registreerimisel saatke ka oma kodulehe link.

Kursuse eesmärk:
Kursuse eesmärk on anda osalejaile baasteadmised PHP programmeerimiskeelest ning programmeerimise ning tarkvaraarenduse tehnikatest. Kursuse läbinu oskab luua lihtsamaid PHP rakendusi (nt dünaamiline kodulehekülg).

Kursuse kirjeldus:
Kursus tutvustab osavõtjaile programmeerimiskeelt PHP, selle kasutamist ning võimalusi. Kursus algab põgusa ülevaatega, millised võimalused on PHP keelel ning mida kujutab endast programmeerimine kui töö või elukutse.

Kursuse läbinu omandab teadmised PHP programmeerimiskeele struktuurist ning kasutamisest ja töö planeerimisest. Samuti õpetatakse kasutama universaalseid vahendeid, mis ei ole omased ainult PHP programmeerimiskeelele, kuid sellega tihedalt seotud: andmebaasid, regulaaravaldised, turvalisus ning edukaks tööks vajaliku töökeskkonna spetsiifika.

PHP algkursuse edukalt lõpetanu oskab projekteerida ning ellu viia lihtsamaid andmebaasipõhiseid tarkvaraprojekte, näiteks dünaamilisi kodulehti.

Eelnõudmised osalejaile:
Mõningane teadmine HTML keelest (staatiliste kodulehekülgede koostamisest).

Kursuse maht ja vorm:
Kursuse eeldatav kestus on kaks kuud, kuid seda aega võime kokkuleppel osalejatega vastavalt lühendada või pikendada, kui selgub, et osavõtjate edasijõudmine erineb prognoositust.

Kursus toimub e-õppe vormis. Igal nädalal läbitakse 1 osa kursusest ning igal nädalal tuleb esitada lihtne kodutöö läbitud materjali kohta. Kodutöö on eelkõige vajalik selleks, et osalejail kinnistuks õpitud materjal. Kursus lõpeb eksamitööga, vajadusel korraldame enne eksamit seminari, kus on võimalik arutada selgusetuks jäänud küsimusi, leppida kokku täpsemad eksami läbimise tingimused ning anda tagasisidet kursuse kohta. Kogu kursuse jooksul on osalejail võimalus suhelda õppejõuga internetikeskkonna vahendusel.

Kursuse edukalt läbinule väljastatakse vastav sertifikaat.

Kursuse sisukord

  1. Sissejuhatus PHP programmeerimiskeelde (selles peatükis tutvume programmeerimisega üldisemalt, täpsustame programmeerimiseks vajalikke eeldusi ja tingimusi, tutvustame PHP tööpõhimõtteid)
  2. PHP programmeerimiskeele algteadmised (õpime tundma PHP keeles programmeerimiseks vajalikke algteadmisi muutujatest, operaatoritest, keelekonstruktsioonidest, lausenditest, sisseehitatud funktsioonidest jmt)
  3. Esimesed sammud – tutvume tähtsaimate töövõtetega PHP programmeerimises ning vaatame, millised erinevad võimalused on PHP kasutamiseks
  4. Efektiivne programmeerimine – tutvume laiema programmeerimisprotsessiga. Vaatame, kuidas võiks ühe programmi (nt veebilehe) valmimine välja näha nii, et kõik nõudmised saaksid täidetud, programm valmiks tähtaegselt ning võimalikult efektiivselt ja kvaliteetselt
  5. Sissejuhatus andmebaasidesse ja nende kasutamisse MySQL näitel
  6. Täiendavad programmeerimisvõtted: kasutajafunktsioonid, konstandid, muutujate tegevusraadius, regulaaravaldised, olulised teadmised turvalisusest
  7. Praktilise ülesande lahendamine eelnevalt omandatud teadmiste abil ning lõputöö/eksami ettevalmistus

Iga uue osa lõpus on harjutused ja ülesanded, mille lahendamine on eelduseks järgmise osa kallale asumiseks. Kursuse erinevad osad on üles ehitatud nii, et nad oleksid õppijale loogilises järjestuses – iga osa lisab uusi teadmisi, kuid eeldab eelnevate tundmist. Kursuses on ühendatud nii teoreetiliste teadmiste omandamine, kui pidev praktiliste ülesannete lahendamine.

Ühtlasi saab iga osaleja kursuse käigus pidevalt tagasisidet oma teadmiste kohta.

Sa oled 48598804. külaline
Esileht